Profesyonel bir iş ortağınız olarak gelen aramaların cevaplanmasında sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunar.

Uzun yıllar deneyimli bir iş ortağı olarak outbound kampanyalarınızın en üst kalitede yürütülmesi için çalışır.

Uzun yıllar deneyimli bir iş ortağı olarak yazılı hizmetlerinizin en üst kalitede yürütülmesi için çalışır.

Hakkımızda

20 Yılı Aşkın Deneyim

Zcodesystem Communication Center, nitelikli personele ve gelişmiş BT altyapısına sahip çok fonksiyonlu bir çağrı merkezidir. Hizmet alanımızın çerçevesi müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çizilmekte ve geliştirilmektedir. Hedefimiz daima sektöründe lider markalarla en iyi müşteri deneyimini paylaşmaktır.

Sektörünüz ne olursa olsun, Zcodesystem işinizin yardımcısı olsun!

Şirketinizin ürün ve hizmetlerine ilişkin müşteri beklenti ve eğilimlerini analiz ederek stratejinizi oluşturmanız için destek oluyoruz.

Inbound

Profesyonel iş ortağınız olarak profesyonel kadrosuyla gelen aramaların cevaplanmasında sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunar.

Outbound

Outbound’taki uzun süreli bir telefon deneyimi sayesinde, istenen tüm kampanyalarda yüksek kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Backoffice

Şirketinizin ürün ve hizmetlerine ilişkin müşteri beklenti ve eğilimlerini analiz ederek stratejinizi oluşturmanız için destek oluyoruz.

Güçlü Yönlerimiz

Hoşgeldin Aramaları

Şirketinizin portföyüne yeni dahil olan müşterilere hoş geldin aramaları yapıyor, talep, beklenti ve önerilerini analiz ederek raporlamasını sağlıyoruz.

Teknik Destek Hizmetleri

Şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda satış sonrası hizmet, yazılım/donanım desteği, sorun tespit ve çözümlerini içerecek şekilde geniş kapsamda çözümler sağlıyoruz.

Gelen Çağrı Yönetimi

Müşteri tarafındaki ihtiyaç ve talep değişimlerini karşılayacak en uygun çözümleri sunuyoruz.

Portföy Yönetimi

Değerli müşteri segmenti için özel müşteri hizmetleri veriyor, alacak yönetimi için sürekli takip sağlıyoruz.

Elde Tutma ve Geri Kazanım

İkna yeteneği güçlü uzman kadrolarımızla, oluşturduğunuz avantajlı teklifler ile uzun vadeli birliktelikler ve müşteri geri kazanımı sağlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerinize sunulan hizmetler sonrasında anket aramaları gerçekleştiriyor; ürün, hizmet ve iş süreçlerinizi analiz edip geliştirmenize olanak sağlayacak verileri sizlere sunuyoruz.

Anket Yönetimi

Şirketinizin belirlediği müşteri gruplarına, yenilikçi teknoloji çözümlerimiz ile farklı kanallardan anket hizmeti gerçekleştirerek sonuçlarını sizlere sunuyoruz.

Veri Güncelleme

Müşterilerinize ait verilerin işlenmesi/güncellenmesi için size en uygun iletişim kanallarını belirliyor ve doğru analiz için gerekli katma değeri sağlıyoruz.

Çalışanın Mutluluğu için Herşeyi Düşünür.

STRATEJİK İŞ ORTAKLARIMIZ

Değerli Müşterilerimizin Hakkımızdaki Yorumları

Son derece yüksek kalitede ve titizlikle işlerini yürüten bir firma Zcodesystem. Kendilerinden on yılı aşkın süredir araştırma projelerim için destek aldım aldım ve hiçbir aşamada sorun yaşamadık. Kendilerine teşekkür ederim, keşke her firma işini onlar kadar iyi yapmaya çalışsa.

Nafiz Çelik

HTZ GmbH

Firmanızın karşılaştığımız sorunlarda hızlı dönüşleri, ihtiyaçlarımız kapsamında yönlendirmeleri güleryüzlü hizmeti oldukça başarılı.tecrübeleriniz ile doğru noktalara yönlendirmeleriniz, sektörde çok farklı bir konumda yer alıyorsunuz.

Bayram İLHAN

HYGENTEC GmbH

Zcodesystem ile çalışmaktan mutlu ve gururluyum…profesyonel kadrosuylave diğer konularda firma yetkililerinin göstermiş olduğu ilgi, hızlı ve güvenilir çözümler sunduğu için sonsuz teşekkürler… İyi çalışmalar ve esenlikler dilerim.

Deniz Birinci

BEIZA Group